SPOTKANIE WIGILIJNE 2017

25552155 1527571574029316 4274376642222129911 nTegoroczna Wigilia Strzelecka już za nami. Tradycyjnie była to okazja do podsumowania działań i przedsięwzięć realizowanych przez Naszą Jednostkę w minionym roku, wyznaczenia kierunku działań na przyszłość, ale przede wszystkim możliwość wspólnego spotkania się w okolicznościach nieco innych niż te, które towarzyszą nam podczas cotygodniowych zbiórek i realizowanych przedsięwzięć. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Przedstawiciele Biura Poselskiego w imieniu Pani Poseł Małgorzaty Janowskiej, w imieniu starosty Powiatu Bełchatowskiego Pan Jan Wionczyk, Radny Miasta Bełchatowa Dariusz Matyśkiewicz, Honorowy Obywatel Miasta Bełchatowa, a jednocześnie przedwojenny Strzelec - Tomasz Trawiński, Arkadiusz Kęsy, Zdzisław Eliminowski, delegacja Polskiego Czerwonego Krzyża koło Bełchatów, przedstawiciele z Jednostki Strzeleckiej 1031 Piotrków Trybunalski oraz Ksiądz Sławomir Kuśmierz, a w skrócie - Przyjaciele Naszego Stowarzyszenia. Podczas uroczystości prócz modlitwy, symbolicznego połamania się opłatkiem oraz tradycyjnych potraw nie zabrakło również miejsca na wspólne rozmowy, kolędowanie, a także na wspomnienia.
logo

Galeria