WIZYTA UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

2018.06.05 WIZYTA UCZNIÓW SP NR 8 W BEŁCHATOWIEW dniu 5 czerwca 2018 roku gościliśmy na terenie naszej jednostki strzeleckiej klasę 1D ze Szkoły Podstawowej nr 8 im J. Brzechwy w Bełchatowie.
Dzieci miały okazję zapoznać się z działalnością naszego stowarzyszenia, naszą bazą szkoleniową oraz częścią sprzętu wykorzystywanego podczas procesu szkolenia. Na czas wizyty zostało przygotowanych kilka niespodzianek dla uczestników tak aby mieli oni możliwość zapoznania się z namiastką szkolenia w formie zabawy. Na rozpoczęcie zabaw zostało przeprowadzone szkolenie z musztry, a następnie szkolenie saperskie. Dzieci zostały podzielone na grupy i za pomocą wykrywacza metalu miały zlokalizować w danym terenie ukrytą niespodziankę w postaci puszki owoców którą to po znalezieniu i wydobyciu z chęcią skonsumowali. Gdy skonsumowali już znalezione za pomocą wykrywacza puszki z owocami w tych samych składach grup przystąpili do rywalizacji w przeciąganiu liny. Oczywiście podczas wizyty nie zabrakło innych gier i zabaw np. gry w piłkę, skakania na skakance wspinania na drążki oraz biegania po placu. Po mimo wagi sprzętu z dużym zainteresowaniem przymierzali sprzęt w postaci hełmów oraz kamizelek i biegali po placu. Przy tak pełnym wysiłku nie mogło zabraknąć posiłku – tostów jak również ciasta i owoców o które zadbali rodzice uczniów.
GALERIA 1
GALERIA 2