2021 SZKOLENIA STRZELECKIE

Orzeł MON logo 1Jednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie realizuje zadanie publiczne w formie wsparcia przez Ministerstwo Obrony Narodowej pn. „Szkolenia strzeleckie dla uczniów klas mundurowych, młodzieży zrzeszonej w organizacjach proobronnych, studentów – członków Legii Akademickiej, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej”.

Zadanie składać się będzie z czterech jednodniowych edycji w terminach:
25.07.2021r. liczba miejsc - 25 osób
18.09.2021r. liczba miejsc - 25 osób
23.10.2021r. liczba miejsc - 25 osób
27.11.2021r. liczba miejsc - 25 osób

Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas mundurowych, młodzieży zrzeszonej w organizacjach proobronnych, studentów – członków Legii Akademickiej, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Szkolenia strzeleckie składać się będą z czterech jednodniowych edycji, które będą obejmowały zagadnienia teoretyczno-praktyczne z zakresu szkolenia strzeleckiego obejmującego tematykę budowy i obsługiwania broni palnej, zasad bezpiecznego użycia broni palnej, ćwiczenia przygotowawcze do strzelania, strzelenie na celność i skupienie /szkolne/ oraz strzelanie sytuacyjne z broni palnej długiej centralnego zapłonu i broni palnej krótkiej centralnego zapłonu.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny. Organizator zapewnia miejsce oraz sprzęt niezbędny do ćwiczeń.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy meilowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub telefonicznie pod nr telefonu 508936485, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat przedsięwzięcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA


WP logo 1